Jentene traff alt på Romjulstreffen

Mette Strandlien i junior og Oda Flikkerud i Eldre rekrutt skjøt svært bra under Romjulstreffen.

Mette Strandlien i junior og Oda Flikkerud i Eldre rekrutt skjøt svært bra under Romjulstreffen.

Mette Strandlien i junior og Oda Flikkerud i Eldre rekrutt var kanskje de som imponerte mest i årets utgave av Romjulstreffen. De kunne rett og slett ikke treffe mere enn de gjorde.

DEL

For de to, som skyter for henholdsvis Ringebu og Fåvang og Nord-Odal, avsluttet begge med 250, og imponerte både arrangører og publikum.

Vinner i klasse 3-5 ble som så ofte før Ole Magnus Bakken fra Løiten med pene 248 på 25 skudds innendørsprogram (5kne-5stå-5kne-5stå-5kne).

Av de lokale var det Kristoffer Øibakken fra Åsheim som skjøt 244 og ble nummer 5. Matheas Amb fra Lismarken ble nummer 7 med 243 og Eline Tråseth fra samme klubb ble nummer 11 med 242. Tråseth skyter i klasse 3. En klasse hun vant.

Kan også nevnes at Frank Tore Berntsen fra Brumunddal vant klasse 1 med 243 poeng.

Slik ble resultatene i de ulike klassene:

Klasse 3-5: 1. Ole Magnus Bakken, Løiten  248, 2. Roger Ottosen, Vestre Toten  245, 3. Christian Køhl, Elverum  245, 4. Ole-Anders Hagen, Elverum  244, 5. Kristoffer Øibakken, Åsheim  244, 6. Anita Lundby, Løiten  243, 7. Matheas Amb, Lismarken  243, 8. Bjørner Kolrud, Østre Gausdal  242, 9. Birgit Rønningen, Østre Gausdal  242, 10. Lise Faldbakken, Stange og Romedal  242, 11. Eline Tråseth, Lismarken  242, 12. Arne Fossmo, Ringebu og Fåvang  241, 12. Thore Larsen, Østre Gausdal  241, 14. Lars Guldbrandsen, Eidskog  241, 14. Trine Ramsvik Stette, Engesetdal/Skodje  241, 16. Erland Ødegård, Tingelstad  241, 17. Dag Lien, Løiten  240, 18. Steffen Kristiansen, Råde  240, 19. Frode Lund, Blaker  239, 20. Dina Sundby, Fåberg  239, 21. Wenke Blien, Flikka  239, 21. Arne Erik Christophersen, Lismarken  239, 23. Sverre M Frøshaug, Løiten  238, 23. Ole Jørgen Haugen, Fåberg  238, 25. Endre Arntsen, Løiten  237, 26. Bjørn Willand, Tyristrand  237, 27. Jo Håkon Sundby, Fåberg  237, 28. Onar Onsrud, Vestre Toten  236, 29. Ole Brukstuen, Lismarken  236, 30. Stian Solhaug, Viken (opland)  235, 31. Rune Raknerud, Trøgstad  235, 32. Odd Ivar Sæther, Blaker  235, 33. Einar Furuseth, Lismarken  234, 34. Pål Kristian Kverneng, Løiten  234, 35. Berit Kolrud, Østre Gausdal  233, 36. Marius Malme, Fåberg  233, 37. Bjørn Erik Hagen, Ådal  232, 38. Amund Ødegård, Tingelstad  228, 39. Herman Teigen Nordlien, Lismarken  225, 40. Trond Erling Andersen, Nordre Land  224, 41. Jørgen Brukstuen, Lismarken  223, 42. Bjørn Einar Andersen, Nordre Land  45.

Klasse 5: 1. Ole Magnus Bakken, Løiten  248, 2. Roger Ottosen, Vestre Toten  245, 3. Ole-Anders Hagen, Elverum  244, 4. Kristoffer Øibakken, Åsheim  244, 5. Anita Lundby, Løiten  243, 6. Matheas Amb, Lismarken  243, 7. Bjørner Kolrud, Østre Gausdal  242, 8. Lise Faldbakken, Stange og Romedal  242, 9. Arne Fossmo, Ringebu og Fåvang  241, 10. Lars Guldbrandsen, Eidskog  241, 10. Trine Ramsvik Stette, Engesetdal/Skodje  241, 12. Erland Ødegård, Tingelstad  241, 13. Dag Lien, Løiten  240, 14. Steffen Kristiansen, Råde  240, 15. Wenke Blien, Flikka  239, 15. Arne Erik Christophersen, Lismarken  239, 17. Sverre M Frøshaug, Løiten  238, 18. Bjørn Willand, Tyristrand  237, 19. Einar Furuseth, Lismarken  234, 20. Amund Ødegård, Tingelstad  228.

Klasse 4: 1. Christian Køhl, Elverum  245, 2. Birgit Rønningen, Østre Gausdal  242, 3. Thore Larsen, Østre Gausdal  241, 4. Dina Sundby, Fåberg  239, 5. Ole Jørgen Haugen, Fåberg  238, 6. Endre Arntsen, Løiten  237, 7. Jo Håkon Sundby, Fåberg  237, 8. Onar Onsrud, Vestre Toten  236, 9. Ole Brukstuen, Lismarken  236, 10. Stian Solhaug, Viken (opland)  235, 11. Rune Raknerud, Trøgstad  235, 12. Odd Ivar Sæther, Blaker  235, 13. Pål Kristian Kverneng, Løiten  234, 14. Marius Malme, Fåberg  233, 15. Bjørn Erik Hagen, Ådal  232, 16. Herman Teigen Nordlien, Lismarken  225, 17. Bjørn Einar Andersen, Nordre Land  45.

Klasse 3: 1. Eline Tråseth, Lismarken  242, 2. Frode Lund, Blaker  239, 3. Berit Kolrud, Østre Gausdal  233, 4. Trond Erling Andersen, Nordre Land  224, 5. Jørgen Brukstuen, Lismarken  223.

Klasse 2: 1. Hege Ingrid Sydnes, Blaker  244, 2. Randi Marit Teigen, Lom og Skjåk  244, 3. Tore Sæther, Fåberg  242, 4. Rune Botten, Løiten  241, 5. Gunnar Sigmund Dignæs, Ådal  238, 6. Stig Åge Teigen, Lom og Skjåk  238, 7. Knut Haraldseid, Asker  236, 8. Rune Moen, Trøgstad  234.

Klasse 1: 1. Frank Tore Berntsen, Brumunddal  243, 2. Anders Brukstuen, Lismarken  241, 3. Alf Bjørseth, Viken (opland)  241, 4. Stine Beathe Teigen, Lom og Skjåk  238, 5. Per Einar Berger, Vestre Toten  237.

J, 16-17 år: 1. Mette Strandlien, Ringebu og Fåvang  250, 2. Amund Wardberg Høiby, Lismarken  249, 3. Jostein Kjernli, Østre Gausdal  248, 4. Cecilie Fossmo, Ringebu og Fåvang  246, 5. Jenny R Lund, Blaker  245, 5. Stine Sletli, Tangen  245, 7. Torbjørn Berntsen, Østre Gausdal  245, 8. Sander Harildstad, Lismarken  244, 9. Erlend Rudland, Ringebu og Fåvang  242, 10. Anders Foss Hidemstrædet, Blaker  241, 11. Eskil Haugen, Lismarken  238, 12. Lars Jakobsen, Fåberg  237, 13. Tonje Nyengen Larsen, Fåberg  231, 14. Markus Haugen, Fåberg  215, 15. Erik S Lund, Østre Gausdal  212.

ER, 14-15 år: 1. Oda Flikkerud, Nord-Odal  250, 2. Sander Moland, Blaker  249, 3. Magnus Østmodalen, Nord-Odal  248, 4. Martin Mostulien, Tangen  248, 5. Andre Sletli, Tangen  246, 6. Brage André Lund, Lom og Skjåk  246, 7. Tuva Bakke, Viken (opland)  244, 8. Ida Andreassen Berg, Sørskogbygda  243, 9. Fredrik G. Kristiansen, Blaker  242, 10. Line Fagerholm, Viken (opland)  242, 11. Frederik Haugen, Fåberg  239.

R, 11-13 år: 1. Jens Olsrud Østli, Tangen  250, 2. Sigurd Berntsen, Brumunddal  247, 3. Ola Strand Nystuen, Løiten  247, 4. Olav Rudland, Ringebu og Fåvang  245, 5. Henrik Berg Kløvstad, Lofoten  244, 6. Agnes Christophersen, Lismarken  244, 7. Live Husby Berntsen, Østre Gausdal  242, 8. Emil Ulsrud, Viken (opland)  241, 9. Ingrid Halvorsrud, Viken (opland)  238, 10. Sondre Haugom Nordengen, Viken (opland)  229, 11. Anna Jakobsen, Fåberg  226, 12. Audun Sonflå, Tingelstad  212.

NU, -15 år: 1. Emil Aaberg, Lismarken , 1. Kristian Jeistad, Lismarken , 1. Paul Nyengen Larsen, Fåberg .

V55: 1. Per Egil Storsveen, Løiten  248, 2. Børge Lundby, Løiten  248, 3. Erik Skaug, Åsheim  247, 4. Sven Tore Tråseth, Lismarken  246, 5. Tor Bjørnødegård, Etnedal  245, 5. Knut Steinar Bråten, Søndre Land  245, 7. Terje Holm, Søndre Land  245, 7. Ove Johansen, Vestre Toten  245, 9. Trond Jøingsli, Lom og Skjåk  244, 10. Trond Nygård, Nes/Hovind  244, 11. Tommy Bjørke, Etnedal  244, 12. Bjørn Lien, Eidsvoll Verk  244, 13. Jan Olav Sagbakken, Søndre Land  244, 14. Leif Hagen, Ådal  242, 15. Bjørn Cato Djupnes, Gjøvik og Brusveen  241.

V65: 1. Harald Løkra, Fåberg  249, 2. Per Olav Faldbakken, Stange og Romedal  248, 3. Magnar Konningrud, Nes (Hedmark)  246, 4. Svein Arne Linnerud, Brumunddal  245, 5. Arne Olav Bekkemellem, Gjøvik og Brusveen  244, 6. Knut Skaug, Åsheim  238.

V73: 1. Odd Kolsrud, Begnadalen  250, 2. Finn Tøraasen, Jordet og Tenaasen  249, 3. Odd Arne Køhl, Elverum  249, 4. Thor Erik Storholm, Osen  (Østerdal) 247, 5. Aage Nordhagen, Brumunddal  246, 6. Leif Grøndahl, Løiten  245, 7. Kjell Plukkerud, Øyer/Dølen  243, 8. Sverre Eriksen, Ådal  243, 9. Odd Skundberg, Brumunddal  240, 10. Ove Evensen, Lismarken  231, 11. Bernt Rønningen, Fåberg  146.

EJ, 18 år: 1. Oda Andreassen Berg, Sørskogbygda  238, 2. Klara Taugl, Søndre Odalen  233.

NV, 16+ år: 1. Anne Kristin Haugsjordet, Vinstra  244, 2. Hanne Nilsen, Tingelstad  243, 3. Joakim Halvorsen, Fåberg  237, 4. Joakim Dahle Hegge, Gjøvik og Brusveen  235, 5. Øyvind Willa, Lismarken  228.

Artikkeltags